Transport
i logistyka
Transport
i logistyka

Stefaniuk Nasza misja

Naszą misją jest świadczenie efektywnych oraz profesjonalnych usług logistycznych.

Każda operacja logistyczna musi być wykonywana na najwyższym poziomie tym samym zachowując zasady odpowiedzialnego biznesu.

Nasza oferta

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Spełniamy oczekiwania naszych partnerów od ponad 20 lat
 • Nasz zespół tworzą wykwalifikowani oraz energiczni ludzie
 • Stawiamy na sprawdzone oraz najbardziej niezawodne marki
 • Dokładnie monitorujemy transportowane ładunki poprzez lokalizator GPS

Co transportujemy

Towary
łatwopsujące się

Produkty
mrożone

Towary
naturalne

Materiały
sypkie

Paliwa
płynne


Nasza oferta

Transport chłodniczy

Transport chłodniczy w firmie Stefaniuk jest fundamentem, na którym zostało stworzone całe przedsiębiorstwo. W roku 1996 rozpoczęliśmy działalność od transportowania świeżych warzyw i owoców na terenie całej Europy. Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez tyle lat, owocuje niezawodnością oraz niezliczoną liczbą zadowolonych klientów. Dzięki temu, iż nasza firma istnieje na rynku już ponad 20 lat, współpracujemy z siecią przewoźników, którzy są w stanie wspólnie z nami zaspokoić nawet największych oraz najbardziej wymagających klientów.

Nasi klienci zyskują gwarancję niezawodności oraz możliwość obniżenia budżetów transportowo-logistycznych dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz ekologicznej i nowoczesnej flocie transportowej. Wszystkie zestawy wyposażone są w Satelitarny Lokalizator Pojazdów – GPS co pozwala w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się przewożony towar.

Transport wyrobów sypkich

Transport materiałów sypkich jest nieodłącznym etapem procesów produkcyjnych w przemyśle oraz rolnictwie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie posiadamy kompleksowy transport materiałów sypkich na terenie całego kraju. Wszystkie zestawy z naszej floty specjalizującej się w transporcie wyrobów sypkich, wyposażone są w system rozładunku Heitling.

Nasi klienci zyskują gwarancję niezawodności oraz możliwość obniżenia budżetów transportowo-logistycznych dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz ekologicznej i nowoczesnej flocie transportowej. Wszystkie zestawy wyposażone są w Satelitarny Lokalizator Pojazdów – GPS co pozwala w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się przewożony towar. Gwarancją jakości przewozu materiałów sypkich w sektorze rolniczym są certyfikaty FSA, FRA GMP+ International, znak DEKRA oraz niezliczona liczba zadowolonych klientów.

Transport paliw płynnych

Transport paliw płynnych jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania procesów gospodarczych. Stawiając czoła wyzwaniom oraz zapotrzebowaniom naszych klientów, Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Stefaniuk specjalizuje się również w transporcie paliw płynnych na terenie całego kraju. Naszą flotę tworzą nowoczesne cysterny najlepszych światowych producentów.

Nasi klienci zyskują gwarancję niezawodności oraz możliwość obniżenia budżetów transportowo-logistycznych dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz ekologicznej i nowoczesnej flocie transportowej. Wszystkie zestawy wyposażone są w Satelitarny Lokalizator Pojazdów – GPS co pozwala w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się przewożony towar.

Sprawdź oferty pracy

Kierowca

Wymagania:

 • prawo jazdy kategorii C+E
 • aktualne badania lekarskie, psychotechniczne
 • kurs na przewóz rzeczy
 • zaświadczenie o niekaralności
 • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
 • dyspozycyjność

Oferujemy:

 • umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
 • wynagrodzenie podstawowe + stawka za każdy kurs
 • terminowe płatności
 • pracę na trasach międzynarodowych
 • pracę na nowoczesnych samochodach w doskonałym stanie

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV, bądź zgłoś się do siedziby firmy.

Formularz kontaktowy Wszystkie oferty

Brak aktualnych ofert.


Masz pytanie? Napisz do nas i uzyskaj odpowiedź od ekspertów!

Strona główna